| to Victoria | 1m |
| to Victoria | 3m |
| to Victoria | 5m |
| to Victoria | 8m |
| to Victoria | 19m |
| to Victoria | 24m |
| to Lewisham Station | 1m |
| to Lewisham Station | 8m |
| to Lewisham Station | 14m |
| to Lewisham Station | 20m |
| to Lewisham Station | 29m |
to Victoria 1mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 1 (one) minutes
to Victoria 3mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 3 (three) minutes
to Victoria 5mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 5 (five) minutes
to Victoria 8mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 8 (eight) minutes
to Victoria 19mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 19 (nineteen) minutes
to Victoria 24mbus to Victoria on 185 bus route anticipated at bus stop H in 24 (twenty four) minutes
to Lewisham Station 1mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop E in 1 (one) minutes
to Lewisham Station 8mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop E in 8 (eight) minutes
to Lewisham Station 14mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop E in 14 (fourteen) minutes
to Lewisham Station 20mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop E in 20 (twenty ) minutes
to Lewisham Station 29mbus to Lewisham Station on 185 bus route anticipated at bus stop E in 29 (twenty nine) minutes
buses 176, 185, 40, 484
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Camberwell |
buses 176, 185, 40, 484
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Dulwich Or Peckham Rye |
buses 176, 185, 40, 484