| to Barnet, Chesterfield Road | 0m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 4m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 19m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 29m |
| to Turnpike Lane | 1m |
| to Turnpike Lane | 3m |
| to Turnpike Lane | 10m |
| to Turnpike Lane | 19m |
to Barnet, Chesterfield Road 0mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop GD in 0 () minutes
to Barnet, Chesterfield Road 4mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop GD in 4 (four) minutes
to Barnet, Chesterfield Road 19mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop GD in 19 (nineteen) minutes
to Barnet, Chesterfield Road 29mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop GD in 29 (twenty nine) minutes
to Turnpike Lane 1mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop GZ in 1 (one) minutes
to Turnpike Lane 3mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop GZ in 3 (three) minutes
to Turnpike Lane 10mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop GZ in 10 (ten) minutes
to Turnpike Lane 19mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop GZ in 19 (nineteen) minutes
buses 102, 184, 299
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Arnos Grove, Edmonton Or Southgate |
buses 102, 184, 299
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Muswell Hill Or Wood Green |
buses 102, 184, 299