| to Barnet, Chesterfield Road | 0m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 3m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 17m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 22m |
| to Barnet, Chesterfield Road | 25m |
| to Turnpike Lane | 9m |
| to Turnpike Lane | 18m |
| to Turnpike Lane | 26m |
to Barnet, Chesterfield Road 0mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop D in 0 () minutes
to Barnet, Chesterfield Road 3mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop D in 3 (three) minutes
to Barnet, Chesterfield Road 17mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop D in 17 (seventeen) minutes
to Barnet, Chesterfield Road 22mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop D in 22 (twenty two) minutes
to Barnet, Chesterfield Road 25mbus to Barnet, Chesterfield Road on 184 bus route anticipated at bus stop D in 25 (twenty five) minutes
to Turnpike Lane 9mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop E in 9 (nine) minutes
to Turnpike Lane 18mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop E in 18 (eighteen) minutes
to Turnpike Lane 26mbus to Turnpike Lane on 184 bus route anticipated at bus stop E in 26 (twenty six) minutes
buses 184, 232, 251, 298, 34, 382, N91
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Brent Cross, East Barnet Or Whetstone |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5422 |
buses 184, 298
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Arnos Grove and Bounds Green |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5422 |
buses 184, 232, 251, 298, 34, 382, N91