| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 2m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 8m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 12m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 20m |
| to Brent Cross | 3m |
| to Brent Cross | 10m |
| to Brent Cross | 14m |
| to Brent Cross | 23m |
to Harrow Weald, Oxhey Lane 2mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop T in 2 (two) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 8mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop T in 8 (eight) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 12mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop T in 12 (twelve) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 20mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop T in 20 (twenty ) minutes
to Brent Cross 3mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop S in 3 (three) minutes
to Brent Cross 10mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop S in 10 (ten) minutes
to Brent Cross 14mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop S in 14 (fourteen) minutes
to Brent Cross 23mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop S in 23 (twenty three) minutes
buses 182, 483, N18
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Harrow |
buses 182, 483, N18
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Wembley |
buses 182, 483, N18