| to Brent Cross | 1m |
| to Brent Cross | 12m |
| to Brent Cross | 23m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 3m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 16m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 17m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 27m |
| to Harrow Weald, Oxhey Lane | 28m |
to Brent Cross 1mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop WK in 1 (one) minutes
to Brent Cross 12mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop WK in 12 (twelve) minutes
to Brent Cross 23mbus to Brent Cross on 182 bus route anticipated at bus stop WK in 23 (twenty three) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 3mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop WT in 3 (three) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 16mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop WT in 16 (sixteen) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 17mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop WT in 17 (seventeen) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 27mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop WT in 27 (twenty seven) minutes
to Harrow Weald, Oxhey Lane 28mbus to Harrow Weald, Oxhey Lane on 182 bus route anticipated at bus stop WT in 28 (twenty eight) minutes
buses 182, 258, 340, 640, H12, H18
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bushey Heath, Stanmore Or Belmont Circle |
buses 140, 182, 258, 340, 640, N140, N18
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Wealdstone |
buses 140, 182, 258, 340, 640, H12, H18, H19, N140, N18