| to Euston | 2m |
| to Euston | 12m |
| to Euston | 17m |
| to Euston | 22m |
| to Euston | 27m |
| to Sudbury | 5m |
| to Sudbury | 5m |
| to Sudbury | 8m |
| to Sudbury | 9m |
| to Sudbury | 11m |
| to Sudbury | 19m |
| to Sudbury | 21m |
| to Sudbury | 27m |
to Euston 2mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop SK in 2 (two) minutes
to Euston 12mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop SK in 12 (twelve) minutes
to Euston 17mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop SK in 17 (seventeen) minutes
to Euston 22mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop SK in 22 (twenty two) minutes
to Euston 27mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop SK in 27 (twenty seven) minutes
to Sudbury 5mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 5 (five) minutes
to Sudbury 5mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 5 (five) minutes
to Sudbury 8mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 8 (eight) minutes
to Sudbury 9mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 9 (nine) minutes
to Sudbury 11mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 11 (eleven) minutes
to Sudbury 19mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 19 (nineteen) minutes
to Sudbury 21mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 21 (twenty one) minutes
to Sudbury 27mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop SJ in 27 (twenty seven) minutes
buses 18, 440, N118, N18
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Harlesden Or Park Royal |
buses 18, 440, N118, N18
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Sudbury Or Wembley Stadium |
buses 18, 440, N118, N18