| to Euston | 2m |
| to Euston | 4m |
| to Euston | 15m |
| to Euston | 21m |
| to Sudbury | 6m |
| to Sudbury | 7m |
| to Sudbury | 8m |
| to Sudbury | 14m |
| to Sudbury | 14m |
| to Sudbury | 22m |
| to Sudbury | 26m |
to Euston 2mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop KW in 2 (two) minutes
to Euston 4mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop KW in 4 (four) minutes
to Euston 15mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop KW in 15 (fifteen) minutes
to Euston 21mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop KW in 21 (twenty one) minutes
to Sudbury 6mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 6 (six) minutes
to Sudbury 7mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 7 (seven) minutes
to Sudbury 8mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 8 (eight) minutes
to Sudbury 14mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 14 (fourteen) minutes
to Sudbury 14mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 14 (fourteen) minutes
to Sudbury 22mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 22 (twenty two) minutes
to Sudbury 26mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop KV in 26 (twenty six) minutes
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Paddington Green |
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Harlesden |
buses 18, N118, N18