| to Sudbury | 4m |
| to Sudbury | 5m |
| to Sudbury | 9m |
| to Sudbury | 11m |
| to Sudbury | 18m |
| to Sudbury | 24m |
| to Euston | 4m |
| to Euston | 7m |
| to Euston | 14m |
| to Euston | 16m |
| to Euston | 25m |
| to Euston | 27m |
to Sudbury 4mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 4 (four) minutes
to Sudbury 5mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 5 (five) minutes
to Sudbury 9mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 9 (nine) minutes
to Sudbury 11mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 11 (eleven) minutes
to Sudbury 18mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 18 (eighteen) minutes
to Sudbury 24mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop S in 24 (twenty four) minutes
to Euston 4mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 4 (four) minutes
to Euston 7mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 7 (seven) minutes
to Euston 14mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 14 (fourteen) minutes
to Euston 16mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 16 (sixteen) minutes
to Euston 25mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 25 (twenty five) minutes
to Euston 27mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop T in 27 (twenty seven) minutes
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Paddington Green |
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Harlesden |
buses 18, N118, N18