| to Sudbury | 0m |
| to Sudbury | 4m |
| to Sudbury | 4m |
| to Sudbury | 17m |
| to Sudbury | 19m |
| to Sudbury | 27m |
| to Euston | 3m |
| to Euston | 10m |
| to Euston | 18m |
to Sudbury 0mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 0 () minutes
to Sudbury 4mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 4 (four) minutes
to Sudbury 4mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 4 (four) minutes
to Sudbury 17mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 17 (seventeen) minutes
to Sudbury 19mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 19 (nineteen) minutes
to Sudbury 27mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop V in 27 (twenty seven) minutes
to Euston 3mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop M in 3 (three) minutes
to Euston 10mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop M in 10 (ten) minutes
to Euston 18mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop M in 18 (eighteen) minutes
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Kensal Green |
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Wembley |
buses 18, 206, 224, N118, N18