| to Sudbury | 2m |
| to Sudbury | 4m |
| to Sudbury | 12m |
| to Sudbury | 13m |
| to Sudbury | 20m |
| to Sudbury | 22m |
| to Sudbury | 27m |
| to Euston | 3m |
| to Euston | 3m |
| to Euston | 14m |
| to Euston | 17m |
| to Euston | 29m |
to Sudbury 2mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 2 (two) minutes
to Sudbury 4mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 4 (four) minutes
to Sudbury 12mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 12 (twelve) minutes
to Sudbury 13mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 13 (thirteen) minutes
to Sudbury 20mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 20 (twenty ) minutes
to Sudbury 22mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 22 (twenty two) minutes
to Sudbury 27mbus to Sudbury on 18 bus route anticipated at bus stop U in 27 (twenty seven) minutes
to Euston 3mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop N in 3 (three) minutes
to Euston 3mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop N in 3 (three) minutes
to Euston 14mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop N in 14 (fourteen) minutes
to Euston 17mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop N in 17 (seventeen) minutes
to Euston 29mbus to Euston on 18 bus route anticipated at bus stop N in 29 (twenty nine) minutes
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Kensal Green |
buses 18, N118, N18
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Wembley |
buses 18, N118, N18