| to Penge | 1m |
| to Penge | 15m |
| to Penge | 26m |
| to Tottenham Court Road | 7m |
| to Tottenham Court Road | 8m |
| to Tottenham Court Road | 19m |
| to Tottenham Court Road | 20m |
| to Tottenham Court Road | 27m |
to Penge 1mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop K in 1 (one) minutes
to Penge 15mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop K in 15 (fifteen) minutes
to Penge 26mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop K in 26 (twenty six) minutes
to Tottenham Court Road 7mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 7 (seven) minutes
to Tottenham Court Road 8mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 8 (eight) minutes
to Tottenham Court Road 19mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 19 (nineteen) minutes
to Tottenham Court Road 20mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 20 (twenty ) minutes
to Tottenham Court Road 27mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 27 (twenty seven) minutes
buses 176, 185, 40, P13
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Dulwich |
buses 176, 185, 37, 40, 42, P13
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Camberwell Or Peckham |
buses 176, 185, 37, 40, 42, P13