| to Penge | 1m |
| to Penge | 6m |
| to Penge | 9m |
| to Penge | 14m |
| to Penge | 19m |
| to Penge | 28m |
| to Tottenham Court Road | 2m |
| to Tottenham Court Road | 10m |
| to Tottenham Court Road | 20m |
to Penge 1mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 1 (one) minutes
to Penge 6mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Penge 9mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 9 (nine) minutes
to Penge 14mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 14 (fourteen) minutes
to Penge 19mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 19 (nineteen) minutes
to Penge 28mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop A in 28 (twenty eight) minutes
to Tottenham Court Road 2mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop D in 2 (two) minutes
to Tottenham Court Road 10mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Tottenham Court Road 20mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
buses 176, 197
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Penge |
buses 176, 185, 197, 356
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Dulwich Or Upper Sydenham |
buses 176, 185, 197, 356