| to Tottenham Court Road | 1m |
| to Tottenham Court Road | 3m |
| to Penge | 4m |
| to Penge | 5m |
| to Penge | 16m |
| to Tottenham Court Road | 17m |
| to Penge | 28m |
| to Penge | 29m |
to Tottenham Court Road 1mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Tottenham Court Road 3mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Penge 4mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Penge 5mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Penge 16mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Tottenham Court Road 17mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Penge 28mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
to Penge 29mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 122, 176, 197
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Sydenham |
buses 122, 176, 197
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brockley Or Dulwich |
buses 122, 176, 197