| to Tottenham Court Road | 0m |
| to Tottenham Court Road | 1m |
| to Tottenham Court Road | 5m |
| to Tottenham Court Road | 18m |
| to Tottenham Court Road | 20m |
| to Penge | 7m |
| to Penge | 18m |
| to Penge | 25m |
to Tottenham Court Road 0mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 0 () minutes
to Tottenham Court Road 1mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 1 (one) minutes
to Tottenham Court Road 5mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 5 (five) minutes
to Tottenham Court Road 18mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 18 (eighteen) minutes
to Tottenham Court Road 20mbus to Tottenham Court Road on 176 bus route anticipated at bus stop J in 20 (twenty ) minutes
to Penge 7mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop C in 7 (seven) minutes
to Penge 18mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop C in 18 (eighteen) minutes
to Penge 25mbus to Penge on 176 bus route anticipated at bus stop C in 25 (twenty five) minutes
buses 176, 185, 40, 484
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Oval Or Elephant & Castle |
buses 176, 185, 40, 484
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Dulwich Or Peckham Rye |