| to North Romford, Hillrise Estate | 1m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 5m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 12m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 24m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 29m |
| to Dagenham, New Road | 6m |
| to Dagenham, New Road | 15m |
| to Dagenham, New Road | 24m |
to North Romford, Hillrise Estate 1mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop NC in 1 (one) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 5mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop NC in 5 (five) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 12mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop NC in 12 (twelve) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 24mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop NC in 24 (twenty four) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 29mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop NC in 29 (twenty nine) minutes
to Dagenham, New Road 6mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop NQ in 6 (six) minutes
to Dagenham, New Road 15mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop NQ in 15 (fifteen) minutes
to Dagenham, New Road 24mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop NQ in 24 (twenty four) minutes
buses 175, 247, 294, 365, 375
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Collier Row |
buses 175, 247, 294, 365, 375
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Romford |
buses 175, 247, 294, 365, 375