| to Dagenham, New Road | 2m |
| to Dagenham, New Road | 8m |
| to Dagenham, New Road | 17m |
| to Dagenham, New Road | 26m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 3m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 13m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 20m |
| to North Romford, Hillrise Estate | 26m |
to Dagenham, New Road 2mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop EQ in 2 (two) minutes
to Dagenham, New Road 8mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop EQ in 8 (eight) minutes
to Dagenham, New Road 17mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop EQ in 17 (seventeen) minutes
to Dagenham, New Road 26mbus to Dagenham, New Road on 175 bus route anticipated at bus stop EQ in 26 (twenty six) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 3mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop CA in 3 (three) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 13mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop CA in 13 (thirteen) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 20mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop CA in 20 (twenty ) minutes
to North Romford, Hillrise Estate 26mbus to North Romford, Hillrise Estate on 175 bus route anticipated at bus stop CA in 26 (twenty six) minutes
buses 175, 375, 651
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Havering Village Or Hillrise Estate |
buses 175, 375, 651
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Romford |
buses 175, 375, 651