| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 2m |
| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 9m |
| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 21m |
| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 28m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 2m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 11m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 18m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 26m |
to Harold Hill, Dagnam Park Square 2mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop U in 2 (two) minutes
to Harold Hill, Dagnam Park Square 9mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop U in 9 (nine) minutes
to Harold Hill, Dagnam Park Square 21mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop U in 21 (twenty one) minutes
to Harold Hill, Dagnam Park Square 28mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop U in 28 (twenty eight) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 2mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop P in 2 (two) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 11mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop P in 11 (eleven) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 18mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop P in 18 (eighteen) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 26mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop P in 26 (twenty six) minutes
buses 174
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Romford |
buses 174
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Dagenham Heathway |
buses 174