| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 4m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 6m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 9m |
| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 16m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 16m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 20m |
| to Beam Park, Marsh Way Industrial Area | 23m |
| to Harold Hill, Dagnam Park Square | 24m |
to Harold Hill, Dagnam Park Square 4mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 6mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 9mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Harold Hill, Dagnam Park Square 16mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 16mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 20mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Beam Park, Marsh Way Industrial Area 23mbus to Beam Park, Marsh Way Industrial Area on 174 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Harold Hill, Dagnam Park Square 24mbus to Harold Hill, Dagnam Park Square on 174 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
buses 174
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Romford |
buses 174
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Dagenham Heathway |
buses 174