| to Bellingham, Catford Bus Garage | 0m |
| to Elephant & Castle | 3m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 7m |
| to Elephant & Castle | 13m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 13m |
| to Bellingham, Catford Bus Garage | 18m |
| to Elephant & Castle | 18m |
| to Elephant & Castle | 25m |
to Bellingham, Catford Bus Garage 0mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 171 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Elephant & Castle 3mbus to Elephant & Castle on 171 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 7mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 171 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Elephant & Castle 13mbus to Elephant & Castle on 171 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 13mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 171 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Bellingham, Catford Bus Garage 18mbus to Bellingham, Catford Bus Garage on 171 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Elephant & Castle 18mbus to Elephant & Castle on 171 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Elephant & Castle 25mbus to Elephant & Castle on 171 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
buses 171, 172, N171
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bricklayers Arms Or Peckham |
buses 171, 172, N171
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brockley Rise |
buses 171, 172, N171