| to Morden | 0m |
| to Morden | 1m |
| to Morden | 12m |
| to Morden | 23m |
| to Wimbledon | 5m |
| to Wimbledon | 14m |
| to Wimbledon | 23m |
| to Wimbledon | 29m |
to Morden 0mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop ME in 0 () minutes
to Morden 1mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop ME in 1 (one) minutes
to Morden 12mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop ME in 12 (twelve) minutes
to Morden 23mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop ME in 23 (twenty three) minutes
to Wimbledon 5mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop MV in 5 (five) minutes
to Wimbledon 14mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop MV in 14 (fourteen) minutes
to Wimbledon 23mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop MV in 23 (twenty three) minutes
to Wimbledon 29mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop MV in 29 (twenty nine) minutes
buses 152, 163, 164, 655, K5
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Colliers Wood, Morden Or Wimbledon |
buses 152, 163, 164, 655, K5
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Raynes Park Or South Merton |
buses 152, 163, 164, 655, K5