| to Wimbledon | 4m |
| to Wimbledon | 11m |
| to Wimbledon | 20m |
| to Wimbledon | 29m |
| to Morden | 7m |
| to Morden | 10m |
| to Morden | 15m |
| to Morden | 21m |
| to Morden | 25m |
to Wimbledon 4mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GP in 4 (four) minutes
to Wimbledon 11mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GP in 11 (eleven) minutes
to Wimbledon 20mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GP in 20 (twenty ) minutes
to Wimbledon 29mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GP in 29 (twenty nine) minutes
to Morden 7mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GC in 7 (seven) minutes
to Morden 10mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GC in 10 (ten) minutes
to Morden 15mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GC in 15 (fifteen) minutes
to Morden 21mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GC in 21 (twenty one) minutes
to Morden 25mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GC in 25 (twenty five) minutes
buses 163, 413
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Raynes Park Or South Merton |
buses 163, 413
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Morden Or West Sutton |
buses 163, 413