| to Morden | 6m |
| to Morden | 9m |
| to Morden | 14m |
| to Morden | 20m |
| to Morden | 24m |
| to Wimbledon | 9m |
| to Wimbledon | 16m |
| to Wimbledon | 24m |
to Morden 6mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GA in 6 (six) minutes
to Morden 9mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GA in 9 (nine) minutes
to Morden 14mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GA in 14 (fourteen) minutes
to Morden 20mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GA in 20 (twenty ) minutes
to Morden 24mbus to Morden on 163 bus route anticipated at bus stop GA in 24 (twenty four) minutes
to Wimbledon 9mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GS in 9 (nine) minutes
to Wimbledon 16mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GS in 16 (sixteen) minutes
to Wimbledon 24mbus to Wimbledon on 163 bus route anticipated at bus stop GS in 24 (twenty four) minutes
buses 163
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Wimbledon Chase |
buses 163
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Lower Morden |
buses 163