| to Streatham Station | 0m |
| to Streatham Station | 7m |
| to Streatham Station | 15m |
| to Streatham Station | 24m |
| to Oxford Circus | 4m |
| to Oxford Circus | 9m |
| to Oxford Circus | 17m |
| to Oxford Circus | 26m |
to Streatham Station 0mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop J in 0 () minutes
to Streatham Station 7mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop J in 7 (seven) minutes
to Streatham Station 15mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop J in 15 (fifteen) minutes
to Streatham Station 24mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop J in 24 (twenty four) minutes
to Oxford Circus 4mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop H in 4 (four) minutes
to Oxford Circus 9mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop H in 9 (nine) minutes
to Oxford Circus 17mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop H in 17 (seventeen) minutes
to Oxford Circus 26mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop H in 26 (twenty six) minutes
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Elephant & Castle, Lambeth Bdg Or Lambeth Nth |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_149 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |
buses 133, 159, 59, N109, N133
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Streatham Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |