| to Oxford Circus | 3m |
| to Oxford Circus | 11m |
| to Oxford Circus | 20m |
| to Oxford Circus | 29m |
| to Streatham Station | 6m |
| to Streatham Station | 11m |
| to Streatham Station | 17m |
| to Streatham Station | 28m |
to Oxford Circus 3mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop BY in 3 (three) minutes
to Oxford Circus 11mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop BY in 11 (eleven) minutes
to Oxford Circus 20mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop BY in 20 (twenty ) minutes
to Oxford Circus 29mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop BY in 29 (twenty nine) minutes
to Streatham Station 6mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop BA in 6 (six) minutes
to Streatham Station 11mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop BA in 11 (eleven) minutes
to Streatham Station 17mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop BA in 17 (seventeen) minutes
to Streatham Station 28mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop BA in 28 (twenty eight) minutes
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Camberwell Or Kennington Church |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapham Park Or Streatham |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |