| to Oxford Circus | 3m |
| to Oxford Circus | 10m |
| to Oxford Circus | 19m |
| to Oxford Circus | 27m |
| to Streatham Station | 5m |
| to Streatham Station | 9m |
| to Streatham Station | 18m |
| to Streatham Station | 27m |
to Oxford Circus 3mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop RB in 3 (three) minutes
to Oxford Circus 10mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop RB in 10 (ten) minutes
to Oxford Circus 19mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop RB in 19 (nineteen) minutes
to Oxford Circus 27mbus to Oxford Circus on 159 bus route anticipated at bus stop RB in 27 (twenty seven) minutes
to Streatham Station 5mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop RK in 5 (five) minutes
to Streatham Station 9mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop RK in 9 (nine) minutes
to Streatham Station 18mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop RK in 18 (eighteen) minutes
to Streatham Station 27mbus to Streatham Station on 159 bus route anticipated at bus stop RK in 27 (twenty seven) minutes
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Kennington Oval |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Herne Hill, Streatham Hill Or Tulse Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |