| to Chingford Mount | 3m |
| to Chingford Mount | 10m |
| to Chingford Mount | 20m |
| to Chingford Mount | 29m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 9m |
| to Stratford | 15m |
| to Stratford | 20m |
to Chingford Mount 3mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CM in 3 (three) minutes
to Chingford Mount 10mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CM in 10 (ten) minutes
to Chingford Mount 20mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CM in 20 (twenty ) minutes
to Chingford Mount 29mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CM in 29 (twenty nine) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CL in 5 (five) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CL in 9 (nine) minutes
to Stratford 15mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CL in 15 (fifteen) minutes
to Stratford 20mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CL in 20 (twenty ) minutes
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chingford Hall Estate Or Chingford Mount |
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackhorse Road |
buses 158, W11