| to Stratford | 2m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 11m |
| to Stratford | 16m |
| to Stratford | 21m |
| to Stratford | 28m |
| to Chingford Mount | 6m |
| to Chingford Mount | 11m |
| to Chingford Mount | 15m |
| to Chingford Mount | 24m |
to Stratford 2mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 2 (two) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 5 (five) minutes
to Stratford 11mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 11 (eleven) minutes
to Stratford 16mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 16 (sixteen) minutes
to Stratford 21mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 21 (twenty one) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CJ in 28 (twenty eight) minutes
to Chingford Mount 6mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CN in 6 (six) minutes
to Chingford Mount 11mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CN in 11 (eleven) minutes
to Chingford Mount 15mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CN in 15 (fifteen) minutes
to Chingford Mount 24mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CN in 24 (twenty four) minutes
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chingford Hall Estate Or Chingford Mount |
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackhorse Road |
buses 158, W11