| to Stratford | 0m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 14m |
| to Stratford | 19m |
| to Stratford | 20m |
| to Stratford | 28m |
| to Chingford Mount | 3m |
| to Chingford Mount | 6m |
| to Chingford Mount | 21m |
| to Chingford Mount | 27m |
to Stratford 0mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 0 () minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 14mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 19mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 19 (nineteen) minutes
to Stratford 20mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 20 (twenty ) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop MS in 28 (twenty eight) minutes
to Chingford Mount 3mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop ME in 3 (three) minutes
to Chingford Mount 6mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop ME in 6 (six) minutes
to Chingford Mount 21mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop ME in 21 (twenty one) minutes
to Chingford Mount 27mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop ME in 27 (twenty seven) minutes
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Leyton |
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow Central |
buses 158, 58