| to Stratford | 4m |
| to Stratford | 8m |
| to Stratford | 15m |
| to Stratford | 17m |
| to Stratford | 23m |
| to Stratford | 28m |
| to Chingford Mount | 6m |
| to Chingford Mount | 12m |
| to Chingford Mount | 17m |
| to Chingford Mount | 24m |
to Stratford 4mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to Stratford 8mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 8 (eight) minutes
to Stratford 15mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 15 (fifteen) minutes
to Stratford 17mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 17 (seventeen) minutes
to Stratford 23mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 23 (twenty three) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop D in 28 (twenty eight) minutes
to Chingford Mount 6mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Chingford Mount 12mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop A in 12 (twelve) minutes
to Chingford Mount 17mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop A in 17 (seventeen) minutes
to Chingford Mount 24mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop A in 24 (twenty four) minutes
buses 158, 230, W11
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Leyton Or Walthamstow Central |
buses 158, 230, W11
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Tottenham Hale Or Crooked Billet |