| to Stratford | 4m |
| to Stratford | 8m |
| to Stratford | 16m |
| to Stratford | 17m |
| to Stratford | 23m |
| to Chingford Mount | 16m |
| to Chingford Mount | 18m |
| to Chingford Mount | 28m |
to Stratford 4mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop BP in 4 (four) minutes
to Stratford 8mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop BP in 8 (eight) minutes
to Stratford 16mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop BP in 16 (sixteen) minutes
to Stratford 17mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop BP in 17 (seventeen) minutes
to Stratford 23mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop BP in 23 (twenty three) minutes
to Chingford Mount 16mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop BM in 16 (sixteen) minutes
to Chingford Mount 18mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop BM in 18 (eighteen) minutes
to Chingford Mount 28mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop BM in 28 (twenty eight) minutes
buses 158
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | St James Street |
buses 158
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Crooked Billet |
buses 158