| to Stratford | 0m |
| to Stratford | 9m |
| to Stratford | 19m |
| to Stratford | 24m |
| to Chingford Mount | 7m |
| to Chingford Mount | 13m |
| to Chingford Mount | 19m |
| to Chingford Mount | 26m |
to Stratford 0mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CW in 0 () minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CW in 9 (nine) minutes
to Stratford 19mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CW in 19 (nineteen) minutes
to Stratford 24mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop CW in 24 (twenty four) minutes
to Chingford Mount 7mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CA in 7 (seven) minutes
to Chingford Mount 13mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CA in 13 (thirteen) minutes
to Chingford Mount 19mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CA in 19 (nineteen) minutes
to Chingford Mount 26mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop CA in 26 (twenty six) minutes
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow |
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stratford Or Forest Gate |
buses 158, 58