| to Chingford Mount | 1m |
| to Chingford Mount | 5m |
| to Chingford Mount | 10m |
| to Chingford Mount | 16m |
| to Chingford Mount | 22m |
| to Stratford | 8m |
| to Stratford | 9m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 14m |
| to Stratford | 20m |
| to Stratford | 28m |
to Chingford Mount 1mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop W in 1 (one) minutes
to Chingford Mount 5mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop W in 5 (five) minutes
to Chingford Mount 10mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop W in 10 (ten) minutes
to Chingford Mount 16mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop W in 16 (sixteen) minutes
to Chingford Mount 22mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop W in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 8mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 8 (eight) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 9 (nine) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 14mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 20mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 20 (twenty ) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop V in 28 (twenty eight) minutes
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Stratford Or Thatched House |
buses 158, 58
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow |
buses 158, 58