| to Stratford | 2m |
| to Stratford | 4m |
| to Stratford | 6m |
| to Chingford Mount | 8m |
| to Stratford | 9m |
| to Chingford Mount | 10m |
| to Stratford | 13m |
| to Chingford Mount | 14m |
| to Stratford | 19m |
| to Chingford Mount | 28m |
to Stratford 2mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Stratford 4mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Stratford 6mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Chingford Mount 8mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Chingford Mount 10mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Chingford Mount 14mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 19mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Chingford Mount 28mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chingford Hall Estate Or Chingford Mount |
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackhorse Road |
buses 158, W11