| to Stratford | 2m |
| to Stratford | 6m |
| to Stratford | 8m |
| to Stratford | 9m |
| to Stratford | 12m |
| to Stratford | 30m |
| to Chingford Mount | 7m |
| to Chingford Mount | 13m |
| to Chingford Mount | 19m |
| to Chingford Mount | 22m |
| to Chingford Mount | 26m |
to Stratford 2mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 2 (two) minutes
to Stratford 6mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 6 (six) minutes
to Stratford 8mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 8 (eight) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 9 (nine) minutes
to Stratford 12mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 12 (twelve) minutes
to Stratford 30mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop S in 30 (thirty ) minutes
to Chingford Mount 7mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop T in 7 (seven) minutes
to Chingford Mount 13mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop T in 13 (thirteen) minutes
to Chingford Mount 19mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop T in 19 (nineteen) minutes
to Chingford Mount 22mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop T in 22 (twenty two) minutes
to Chingford Mount 26mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop T in 26 (twenty six) minutes
buses 158, 58, 69, 97
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow |
buses 158, 58, 69, 97
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forest Gate Or Stratford |
buses 158, 58, 69, 97