| to Chingford Mount | 1m |
| to Chingford Mount | 4m |
| to Chingford Mount | 13m |
| to Chingford Mount | 19m |
| to Chingford Mount | 24m |
| to Stratford | 15m |
| to Stratford | 21m |
| to Stratford | 23m |
| to Stratford | 28m |
to Chingford Mount 1mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop K in 1 (one) minutes
to Chingford Mount 4mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop K in 4 (four) minutes
to Chingford Mount 13mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop K in 13 (thirteen) minutes
to Chingford Mount 19mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop K in 19 (nineteen) minutes
to Chingford Mount 24mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop K in 24 (twenty four) minutes
to Stratford 15mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 15 (fifteen) minutes
to Stratford 21mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 21 (twenty one) minutes
to Stratford 23mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 23 (twenty three) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 28 (twenty eight) minutes
buses 158, 58, 69, 97, N26
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forest Gate Or Stratford |
buses 158, 58, 69, 97, N26
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Walthamstow Or Blackhorse Road |
buses 158, 58, 69, 97, N26