| to Stratford | 2m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 9m |
| to Chingford Mount | 12m |
| to Chingford Mount | 14m |
| to Stratford | 15m |
| to Stratford | 21m |
| to Chingford Mount | 22m |
| to Stratford | 27m |
| to Chingford Mount | 29m |
to Stratford 2mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Chingford Mount 12mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Chingford Mount 14mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 15mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Stratford 21mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to Chingford Mount 22mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 27mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
to Chingford Mount 29mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26, W11
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Chingford Station Or Yardley Lane Estate |
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26, W11
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow |
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26, W11