| to Chingford Mount | 0m |
| to Chingford Mount | 1m |
| to Chingford Mount | 5m |
| to Chingford Mount | 12m |
| to Chingford Mount | 21m |
| to Chingford Mount | 25m |
| to Stratford | 1m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 19m |
| to Stratford | 25m |
to Chingford Mount 0mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 0 () minutes
to Chingford Mount 1mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 1 (one) minutes
to Chingford Mount 5mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 5 (five) minutes
to Chingford Mount 12mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 12 (twelve) minutes
to Chingford Mount 21mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
to Chingford Mount 25mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop L in 25 (twenty five) minutes
to Stratford 1mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 1 (one) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 5 (five) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 19mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 19 (nineteen) minutes
to Stratford 25mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop J in 25 (twenty five) minutes
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Blackhorse Road Or Walthamstow |
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Chingford Station Or Yardley Lane Estate |
buses 158, 215, 357, 385, 397, 657, 97, N26