| to Leyton, Downsell Road | 2m |
| to Leyton, Downsell Road | 3m |
| to Leyton, Downsell Road | 4m |
| to Chingford Mount | 7m |
| to Chingford Mount | 9m |
| to Chingford Mount | 9m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 16m |
| to Chingford Mount | 17m |
| to Stratford | 22m |
| to Stratford | 27m |
| to Chingford Mount | 28m |
to Leyton, Downsell Road 2mbus to Leyton, Downsell Road on 158 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Leyton, Downsell Road 3mbus to Leyton, Downsell Road on 158 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Leyton, Downsell Road 4mbus to Leyton, Downsell Road on 158 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Chingford Mount 7mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Chingford Mount 9mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Chingford Mount 9mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 16mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Chingford Mount 17mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Stratford 22mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 27mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
to Chingford Mount 28mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chingford Hall Estate Or Chingford Mount |
buses 158, W11
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackhorse Road |
buses 158, W11