| to Stratford | 3m |
| to Stratford | 14m |
| to Stratford | 17m |
| to Stratford | 23m |
| to Stratford | 26m |
| to Chingford Mount | 5m |
| to Chingford Mount | 11m |
| to Chingford Mount | 17m |
| to Chingford Mount | 23m |
| to Chingford Mount | 29m |
to Stratford 3mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Stratford 14mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop L in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 17mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop L in 17 (seventeen) minutes
to Stratford 23mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop L in 23 (twenty three) minutes
to Stratford 26mbus to Stratford on 158 bus route anticipated at bus stop L in 26 (twenty six) minutes
to Chingford Mount 5mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop M in 5 (five) minutes
to Chingford Mount 11mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop M in 11 (eleven) minutes
to Chingford Mount 17mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop M in 17 (seventeen) minutes
to Chingford Mount 23mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop M in 23 (twenty three) minutes
to Chingford Mount 29mbus to Chingford Mount on 158 bus route anticipated at bus stop M in 29 (twenty nine) minutes
buses 158, 339
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stratford Or Stratford City |
buses 158, 339
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Leyton Or Leytonstone |
buses 158, 257, 339, 69, N8