| to Elephant & Castle | 2m |
| to Elephant & Castle | 3m |
| to Elephant & Castle | 10m |
| to Elephant & Castle | 25m |
| to Tooting, St George's Hospital | 3m |
| to Tooting, St George's Hospital | 10m |
| to Tooting, St George's Hospital | 18m |
| to Tooting, St George's Hospital | 27m |
to Elephant & Castle 2mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop BK in 2 (two) minutes
to Elephant & Castle 3mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop BK in 3 (three) minutes
to Elephant & Castle 10mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop BK in 10 (ten) minutes
to Elephant & Castle 25mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop BK in 25 (twenty five) minutes
to Tooting, St George's Hospital 3mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop BE in 3 (three) minutes
to Tooting, St George's Hospital 10mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop BE in 10 (ten) minutes
to Tooting, St George's Hospital 18mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop BE in 18 (eighteen) minutes
to Tooting, St George's Hospital 27mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop BE in 27 (twenty seven) minutes
buses 133, 155, 333, 415, N133, N155
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | London Bridge |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_62 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_152 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_409 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_412 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_435 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_580 |
buses 133, 155, 333, 415, N133, N155
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brixton Or Stockwell |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_62 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_152 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_409 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_435 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_580 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_725 |
buses 133, 155, 333, 415, N133, N155
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_62 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_152 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_409 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_435 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_580 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_725 |