| to Tooting, St George's Hospital | 0m |
| to Tooting, St George's Hospital | 8m |
| to Tooting, St George's Hospital | 16m |
| to Tooting, St George's Hospital | 25m |
| to Elephant & Castle | 0m |
| to Elephant & Castle | 8m |
| to Elephant & Castle | 18m |
| to Elephant & Castle | 28m |
to Tooting, St George's Hospital 0mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop T in 0 () minutes
to Tooting, St George's Hospital 8mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop T in 8 (eight) minutes
to Tooting, St George's Hospital 16mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop T in 16 (sixteen) minutes
to Tooting, St George's Hospital 25mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop T in 25 (twenty five) minutes
to Elephant & Castle 0mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop S in 0 () minutes
to Elephant & Castle 8mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop S in 8 (eight) minutes
to Elephant & Castle 18mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop S in 18 (eighteen) minutes
to Elephant & Castle 28mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop S in 28 (twenty eight) minutes
buses 155, 333, N155
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Kennington |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_654 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |
buses 155, 333, N155
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_654 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |
buses 155, 333, N155
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_440 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_603 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_654 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_827 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5134 |