| to Elephant & Castle | 3m |
| to Elephant & Castle | 11m |
| to Elephant & Castle | 14m |
| to Elephant & Castle | 28m |
| to Tooting, St George's Hospital | 6m |
| to Tooting, St George's Hospital | 11m |
| to Tooting, St George's Hospital | 20m |
| to Tooting, St George's Hospital | 28m |
to Elephant & Castle 3mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Elephant & Castle 11mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop L in 11 (eleven) minutes
to Elephant & Castle 14mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop L in 14 (fourteen) minutes
to Elephant & Castle 28mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
to Tooting, St George's Hospital 6mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop G in 6 (six) minutes
to Tooting, St George's Hospital 11mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop G in 11 (eleven) minutes
to Tooting, St George's Hospital 20mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop G in 20 (twenty ) minutes
to Tooting, St George's Hospital 28mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop G in 28 (twenty eight) minutes
buses 155, 322, 345, 50, 88, N155
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Brixton Or Stockwell |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_808 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5787 |
buses 155, 50, 88, N155
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Balham Or Streatham Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_808 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5787 |
buses 155, 322, 345, 50, 88, N155
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_808 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5787 |