| to Tooting, St George's Hospital | 0m |
| to Tooting, St George's Hospital | 9m |
| to Tooting, St George's Hospital | 12m |
| to Tooting, St George's Hospital | 22m |
| to Elephant & Castle | 1m |
| to Elephant & Castle | 8m |
| to Elephant & Castle | 17m |
| to Elephant & Castle | 26m |
to Tooting, St George's Hospital 0mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop E in 0 () minutes
to Tooting, St George's Hospital 9mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop E in 9 (nine) minutes
to Tooting, St George's Hospital 12mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop E in 12 (twelve) minutes
to Tooting, St George's Hospital 22mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop E in 22 (twenty two) minutes
to Elephant & Castle 1mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop F in 1 (one) minutes
to Elephant & Castle 8mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop F in 8 (eight) minutes
to Elephant & Castle 17mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop F in 17 (seventeen) minutes
to Elephant & Castle 26mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop F in 26 (twenty six) minutes
buses 155, 249, 255, 355, N155
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Tooting Bec |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5665 |
buses 155, 249, 355, N155
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5665 |
buses 155, 249, 255, 355, N155
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5665 |