| to Elephant & Castle | 0m |
| to Elephant & Castle | 11m |
| to Elephant & Castle | 19m |
| to Elephant & Castle | 27m |
| to Tooting, St George's Hospital | 6m |
| to Tooting, St George's Hospital | 13m |
| to Tooting, St George's Hospital | 20m |
| to Tooting, St George's Hospital | 28m |
to Elephant & Castle 0mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop SP in 0 () minutes
to Elephant & Castle 11mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop SP in 11 (eleven) minutes
to Elephant & Castle 19mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop SP in 19 (nineteen) minutes
to Elephant & Castle 27mbus to Elephant & Castle on 155 bus route anticipated at bus stop SP in 27 (twenty seven) minutes
to Tooting, St George's Hospital 6mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop SQ in 6 (six) minutes
to Tooting, St George's Hospital 13mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop SQ in 13 (thirteen) minutes
to Tooting, St George's Hospital 20mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop SQ in 20 (twenty ) minutes
to Tooting, St George's Hospital 28mbus to Tooting, St George's Hospital on 155 bus route anticipated at bus stop SQ in 28 (twenty eight) minutes
buses 155, 249, 355, N155
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_753 |
buses 155, 249, 355, N155
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Tooting Bec |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_753 |
buses 155, 249, 355, N155
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_753 |