| to Morden | 8m |
| to West Croydon | 9m |
| to West Croydon | 10m |
| to West Croydon | 11m |
| to Morden | 17m |
| to West Croydon | 19m |
| to Morden | 22m |
| to West Croydon | 29m |
to Morden 8mbus to Morden on 154 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to West Croydon 9mbus to West Croydon on 154 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to West Croydon 10mbus to West Croydon on 154 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to West Croydon 11mbus to West Croydon on 154 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Morden 17mbus to Morden on 154 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to West Croydon 19mbus to West Croydon on 154 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Morden 22mbus to Morden on 154 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to West Croydon 29mbus to West Croydon on 154 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 154, S4
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Roundshaw |
buses 154
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Sutton |
buses 154, S4