| to Edmonton Green | 1m |
| to Edmonton Green | 6m |
| to Edmonton Green | 16m |
| to Edmonton Green | 21m |
| to Edmonton Green | 26m |
| to Edmonton Green | 29m |
| to London Bridge | 5m |
| to London Bridge | 11m |
| to London Bridge | 15m |
| to London Bridge | 21m |
to Edmonton Green 1mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 1 (one) minutes
to Edmonton Green 6mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 6 (six) minutes
to Edmonton Green 16mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 16 (sixteen) minutes
to Edmonton Green 21mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 21 (twenty one) minutes
to Edmonton Green 26mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 26 (twenty six) minutes
to Edmonton Green 29mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop V in 29 (twenty nine) minutes
to London Bridge 5mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop W in 5 (five) minutes
to London Bridge 11mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop W in 11 (eleven) minutes
to London Bridge 15mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop W in 15 (fifteen) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop W in 21 (twenty one) minutes
buses 149, 259, 279, 318, 349, 476, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Northumberland Park Or Edmonton |
buses 149, 243, 259, 279, 318, 349, 476, 76, N279, N73, W4
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Manor House Or Stamford Hill |
buses 149, 243, 259, 279, 318, 349, 476, 76, N279, N73, W4