| to Edmonton Green | 0m |
| to Edmonton Green | 6m |
| to Edmonton Green | 13m |
| to Edmonton Green | 20m |
| to Edmonton Green | 27m |
| to London Bridge | 3m |
| to London Bridge | 6m |
| to London Bridge | 10m |
| to London Bridge | 17m |
| to London Bridge | 21m |
| to London Bridge | 27m |
to Edmonton Green 0mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 0 () minutes
to Edmonton Green 6mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Edmonton Green 13mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 13 (thirteen) minutes
to Edmonton Green 20mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 20 (twenty ) minutes
to Edmonton Green 27mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 27 (twenty seven) minutes
to London Bridge 3mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to London Bridge 6mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to London Bridge 10mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to London Bridge 17mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to London Bridge 27mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
buses 149, 388
| Direction | CompassPoint | E |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_10 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_194 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_276 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_587 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_706 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_732 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5471 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5578 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5948 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5876 |
buses 149, 388, N343
| Direction | CompassPoint | E |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_10 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_194 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_276 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_587 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_706 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_732 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5471 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5578 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5948 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5876 |