| to London Bridge | 2m |
| to London Bridge | 9m |
| to London Bridge | 16m |
| to London Bridge | 23m |
| to Edmonton Green | 6m |
| to Edmonton Green | 14m |
| to Edmonton Green | 17m |
| to Edmonton Green | 25m |
| to Edmonton Green | 25m |
| to Edmonton Green | 30m |
to London Bridge 2mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop G in 2 (two) minutes
to London Bridge 9mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop G in 9 (nine) minutes
to London Bridge 16mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop G in 16 (sixteen) minutes
to London Bridge 23mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop G in 23 (twenty three) minutes
to Edmonton Green 6mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Edmonton Green 14mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 14 (fourteen) minutes
to Edmonton Green 17mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 17 (seventeen) minutes
to Edmonton Green 25mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 25 (twenty five) minutes
to Edmonton Green 25mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 25 (twenty five) minutes
to Edmonton Green 30mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop A in 30 (thirty ) minutes
buses 102, 144, 149, 259, 616, W6
| Direction | CompassPoint | NE |
buses 102, 144, 149, 259, 279, 349, 491, N279
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Tottenham Or North Middlesex Hospital |
buses 102, 144, 149, 191, 192, 259, 279, 349, 491, 616, N279, W6, W8