| to London Bridge | 3m |
| to London Bridge | 12m |
| to London Bridge | 14m |
| to London Bridge | 20m |
| to London Bridge | 29m |
| to Edmonton Green | 8m |
| to Edmonton Green | 13m |
| to Edmonton Green | 23m |
to London Bridge 3mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop R in 3 (three) minutes
to London Bridge 12mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop R in 12 (twelve) minutes
to London Bridge 14mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop R in 14 (fourteen) minutes
to London Bridge 20mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop R in 20 (twenty ) minutes
to London Bridge 29mbus to London Bridge on 149 bus route anticipated at bus stop R in 29 (twenty nine) minutes
to Edmonton Green 8mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop P in 8 (eight) minutes
to Edmonton Green 13mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop P in 13 (thirteen) minutes
to Edmonton Green 23mbus to Edmonton Green on 149 bus route anticipated at bus stop P in 23 (twenty three) minutes
buses 149, 243, 488, 67, 76
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stoke Newington Or Clapton Pond |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |
buses 149, 243, 488, 67, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Shoreditch Or Hoxton |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5777 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5685 |