| to Leytonstone | 2m |
| to Leytonstone | 13m |
| to Leytonstone | 26m |
| to Dagenham, Asda | 6m |
| to Dagenham, Asda | 14m |
| to Dagenham, Asda | 23m |
| to Dagenham, Asda | 8m |
| to Dagenham, Asda | 12m |
| to Dagenham, Asda | 24m |
to Leytonstone 2mbus to Leytonstone on 145 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to Leytonstone 13mbus to Leytonstone on 145 bus route anticipated at bus stop K in 13 (thirteen) minutes
to Leytonstone 26mbus to Leytonstone on 145 bus route anticipated at bus stop K in 26 (twenty six) minutes
to Dagenham, Asda 6mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop F in 6 (six) minutes
to Dagenham, Asda 14mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop F in 14 (fourteen) minutes
to Dagenham, Asda 23mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop F in 23 (twenty three) minutes
to Dagenham, Asda 8mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop L in 8 (eight) minutes
to Dagenham, Asda 12mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop L in 12 (twelve) minutes
to Dagenham, Asda 24mbus to Dagenham, Asda on 145 bus route anticipated at bus stop L in 24 (twenty four) minutes
buses 145
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Dagenham Asda |
buses 145
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Becontree |
buses 145
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Dagenham Asda |
buses 145